BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

naktinės mūsų priebėgos

Hey angele,

barus mes keičiame kaip vyrus. Vieniems būname ištikimesnės, pas kitus atbėgame tik retkarčiais, su trečiais užsimezga ir visai rimti romanai. Kai kurie barai taip ir lieka neišblėstančiomis pirmosiomis meilėmis, verčiančiom atsidusti žygiuojant gatve šalia jų durų (ir atsispirti neužsukus).

Barai daug patikimesni nei vyrai. Jie nepavydūs, nemoralizuojantys, niekad neaiškinantys, kad tau jau gal gana. Visuomet pasiūlantys savo tvirtą petį ir nepaliekantys tavęs dėl kitos. Tiesa, kartais barai užsidaro per anksti arba bjaurybės išvis užsilenkia. Panašu, kad mes, moterys, pragyvensime savo barus.

Tikri barai – tai barai su bendruomenėmis, kur dauguma veidų jau seniai iš matymo pažįstami ir kasvakar vis didesnė jų dalis tampa pažįstama ne tik iš matymo. Vienam bare pigus alus, antram pigus skanus alus, trečiam groja gerą muzoną, ketvirtam gražus barmenas, penktam – barmenė, šeštam beveik visada sutiksi savą chebrą, septintam visuomet susirasi naujų draugų. O kartais pasitaiko net viskas viename, ypač taip atrodo po kokio penkto bokalo – tuomet ir vyrai visi gražesni.

Ech, barai barai, ir kur mes be jūsų dėtumėmės. Jau kelios valandos, kaip pirmadienis, už dar kelių valandų – paskaitos, ir aš įtariu, kad liūdna pirmosios darbo savaitės dienos proga man neišvengiamai teks užsukti pas vieną iš jūsų. Kas kartu?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “naktinės mūsų priebėgos”

  1.   Kyrija rašo:

    Mielai palaikyčiau kompaniją, bet iki penktadienio sausasis įstatymas. Tipo bandau būt geresnė.

  2.   heyangele rašo:

    linkiu sėkmės :)

  3.   alkoholikairnieksai rašo:

    jėgužė šitas tekstas.

Rašyk komentarą